Rekrutacja elektroniczna do publicznych przedszkoli na rok szkolny 2023/2024r.

Szanowni Rodzice.

Na przełomie lutego i marca br. rozpoczniemy rekrutację dzieci do publicznych przedszkoli na rok szkolny 2023/2024.

Podobnie jak w roku ubiegłym rekrutacja odbywać się będzie w formie naboru elektronicznego.

Poniżej znajdziecie Państwo niezbędne dokumenty obowiązujące w procesie rekrutacji.

TERMINARZ REKRUTACJI:

• do 17.02.2023 r.                                        Przyjmowanie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.
  • 27 luty 2023 r. – 13 marca 2023 r.               Przyjmowanie wniosków o przyjęcie do przedszkola.
  • 21 marca 2023 r. godz. 15.00                     Ogłoszenie list dzieci zakwalifikowany i niezakwalifikowanych.
  • do 27 marca 2023 r.                                  Podpisywanie zobowiązań przez rodziców/opiekunów prawnych kandydatów zakwalifikowanych do uczęszczania do przedszkola. Niepodpisanie zobowiązania w tym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w danej placówce.
  • 30 marca 2023 r. godz. 15.00                    Ogłoszenie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych.